به موزیکا خوش آمدید! :)

هدف ما فراهم کردن راهی سریع، آسان و در دسترس جهت تهیه بلیت اجرای هنرمندان مورد علاقه شماست.

اگر اولین بار است به موزیکا مراجعه می کنید جهت استفاده از خدمات سایت باید ثبت نام کنید، ثبت نام در موزیکا سریع و آسان است
برای این کار از جعبه سبز رنگ ستون سمت راست گزینه "ثبت نام" را انتخاب کنید.
پس از تکمیل فرم ثبت نام قادر به خرید بلیت خواهید بود.

برای خرید بلیت پس از ورود به سیستم روی "خرید بلیت" کلیک کرده و یا در لیست اجراهای آتی بر روی دکمه "خرید آنلاین" کلیک کنید.

مراحل خرید بلیت:

پس از انتخاب برنامه، روز و سانس دلخواه خود وارد صفحه انتخاب جایگاه می شوید. جهت سهولت در انتخاب نقشه شماتیک سالن جهت انتخاب موقعیت مورد نظر برای شما به نمایش درخواهد آمد. پس از انتخاب جایگاه مورد نظر لیست صندلی های آن بخش را مشاهده خواهید کرد.
به راهنمای رنگ صندلی ها توجه کنید! صندلی های سبز آماده انتخاب توسط شما هستند، صندلی های مشکی جهت بلیت فروشی عرضه نشده و صندلی های قرمز قبلا توسط دیگر کاربران موزیکا خریداری شده اند. صندلی های قهوه ای رزرو هستند! صندلی رزرو به این معناست که کاربری در حال حاضر درخواست خرید آنها را صادر کرده، در صورتی که حداکثر تا 15 دقیقه عملیات خرید این صندلی ها به پایان نرسد دوباره سبز شده و می توانید اقدام به خرید آنها کنید.

پس از اینکه صندلی های خود را انتخاب کردید فرم تایید نهایی سفارش برای شما به نمایش درخواهد آمد.
در این صفحه لیست صندلی های انتخابی شما جهت روئیت نهایی نمایش داده خواهد شد. لطفا نام و نام خانوادگی و شماره تلفن همراه خود را در فرم تایید ثبت نمایید. در صورت بروز هرگونه مغایرتی در هنگام ورود به سال از این اطلاعات جهت احراز هویت شما استفاده خواهد شد. در انتها پس از تایید نهایی درخواست صندلی ها جهت پرداخت وجه بلیت ها به درگاه بانک منتقل خوهید شد.
توجه کنید که پرداخت بلیت توسط تمامی کارت های عضو شبکه شتاب که دارای رمز دوم، کد cvv2 و تاریخ انقضا هستند امکان پذیر است.
تاریخ انقضا و کد cvv2 کارت شما رو یا پشت کارت درج شده است، جهت فعال سازی رمز دوم کارت خود می توانید به دستگاه های عابر بانک متعلق به بانک صادر کننده کارت خود مراجعه کرده و رمز دوم (یا رمز پرداخت اینترنتی) را فعال کنید.
در صورتی که عملیات پرداخت شما موفقیت آمیز بود به صفحه تایید خرید بلیت هدایت می شوید. جزئیات خرید شما هم اکنون قابل مشاهده است. توجه کنید که جهت مراجعه به سالن محل اجرا باید حتما بلیت چاپ شده یا تصویر بلیت حاوی بارکد را  بروی تلفن همراه هوشمند خود به همراه داشته باشید. در صورتی که به چاپگر دسترسی ندارید و یا تلفن هوشمند ندارید می توانید سریال تمامی بلیت های خود را یادداشت کرده و به همراه کارت شناسایی به سالن مراجعه کنید.

برای احراز اصالت بلیت شما در هنگام ورود به سالن از دستگاه بارکدخوان استفاده می شود. لذا در حفظ و نگهدای بلیت خود دقت کافی را مبذول فرمایید. بارکد چاپ شده بر روی بلیت باید کاملا خوانا باشد.

 

اگر با مشکلی در خرید بلیت مواجه شدید و یا سوالی در این زمینه داشتید بخش پشتیبانی موزیکا پذیرای شماست!
لطفا با ما تماس بگیرید.